Asset Publisher Asset Publisher

Regaty

Regaty o Puchar Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska

w akwenie przy Marina Club w Szczecin Dąbiu przy ul. Przestrzennej 7 Stowarzyszenie Absolwentów Master of Business Administration było organizatorem tej żeglarskiej  imprezy. Nadleśnictwo Trzebież zorganizowało tam stoisko promujące Lasy Państwowe, LKP Puszcze Szczecińskie i Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Zalesiu.

Wśród scenerii łodzi, masztów żaglówek i najnowszego samochodu BMW prezentowaliśmy ,,dary lasu", które cieszyły się dużym zainteresowaniem licznie przybyłych gości. Nie tylko dzieci miały frajdę odciskając tropy zwierząt, dorośli również uczyli się rozpoznawania zwierząt żyjących w Puszczy Wkrzańskiej po tropach i śladach.

Piękna pogoda, wspaniała sceneria mariny, świetna muzyka - wystąpił zespół szantowy Qftry, duet  gitarowy Jorge Louis Vancantarel Gregorio i Maciej Kozub oraz zespół Jazzowski, wywiady z ciekawymi gośćmi i świetna konferansjerka – to musiało się spodobać. Konferansjer Konjo znał nasz zawodowy język więc mogliśmy sympatycznie podyskutować  o lesie podczas wywiadu i nie tylko. Zachwyciły nas kreacje p. Aleksandry Kopińskiej-Szykuć, która prowadziła całość imprezy. Kulminacyjnym punktem imprezy były oczywiście regaty na żaglówkach omega.

Puchary zwycięzcom wręczył wicemarszałek p. Wojciech Drożdż, który przybył do mariny z małżonką śpiewaczką operową p. Joanną Tylkowską-Drożdż, artystkę z wielką radością gościliśmy na naszym stoisku.